Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:22:00
312372
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 10 lirów, 1934, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wyśmienita moneta w pudełku NGC 4788667-028 z oceną MS 66
Literatura: Berman 3354

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 273

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  85 zł
7)  75 zł