Szwecja, 1/2 skillinga, 1802

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Szwecja, 1/2 skillinga, 1802

Szwecja, 1/2 skillinga, 1802

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:13:20
309386
Opis: Szwecja - Gustaw IV Adolf (1792–1809), 1/2 skillinga, 1802, Sztokholm
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SM 49

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 59

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł