Niemcy, 5 marek, 1913 A

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1913 A

Niemcy, 5 marek, 1913 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:58:20
312397
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie tła za władcą, ale bardzo ładnie zachowana moneta, w patynie
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 143

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  75 zł