Niemcy, 5 marek, 1901

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1901

Niemcy, 5 marek, 1901

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:58:00
312396
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1901, Berlin, wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, patyna
Literatura: AKS 135, Jaeger 106

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 563

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  200 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  125 zł