Niemcy, 5 marek, 1888 A

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:57:40
312259
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk III 1888, 5 marek, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękne
Literatura: AKS 121, Jaeger 99

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 169

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  600 zł