Niderlandy austriackie, talar (Kronentaler), 1794 M

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:53:40
312362
Opis: Niderlandy austriackie - Franciszek II (1792–1835), talar (Kronentaler), 1794 M, Mediolan
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC 3938646-013 z oceną AU 58
Literatura: Dav. 1390, Herinek 489

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 356

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  780 zł
5)  660 zł
6)  500 zł
7)  450 zł
8)  360 zł