Austria, 500 szylingów, 1983

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 500 szylingów, 1983

Austria, 500 szylingów, 1983

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:48:00
312232
Opis: Austria - II Republika od 1945, 500 szylingów, 1983, Wiedeń, Dzień katolika - Wizyta Jana Pawła II w Austrii we wrześniu 1983 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 24.06 g, patyna, piękne
Literatura: KM 2963

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 116

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  85 zł