Andora, 10 dinarów, 1993

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Andora, 10 dinarów, 1993

Andora, 10 dinarów, 1993

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:47:20
312323
Opis: Andora - Księstwo Andory (1977 - 2014), 10 dinarów, 1993, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej USA 1994
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925", 31.45 g, nakład 20.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna
Literatura: KM 86

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł