Polska, 10 złotych, 1996

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:38:40
312135
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, 40. rocznica wydarzeń poznańskich - Czerwiec 1956
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 16.5 g, nakład 13.050 sztuk, subtelna patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 738

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 55

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  90 zł