Polska, 10 złotych, 1996

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:38:20
312134
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548-1572 - popiersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 16.5 g, nakład 13.000 sztuk, subtelna patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 736

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 82

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  150 zł