Polska, 20 złotych, 2002

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 20 złotych, 2002

Polska, 20 złotych, 2002

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:36:00
312173
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2002, Warszawa, Żółw błotny - Emys orbicularis
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28.3 g, nakład 35.000 sztuk, subtelna patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 869

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  90 zł