Polska, 20 złotych, 1999

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 20 złotych, 1999

Polska, 20 złotych, 1999

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:33:40
312166
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1999, Warszawa, Pałac Potockich w Radzyniu Podlaskim
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28.3 g, nakład 15.000 sztuk, subtelna patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 798

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 87

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł