Polska, 20 złotych, 1998

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 20 złotych, 1998

Polska, 20 złotych, 1998

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:32:40
312163
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1998, Warszawa, 100-lecie odkrycia Polonu i Radu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 28.3 g, nakład 20.000 sztuk, patyna, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 775

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 76

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  75 zł