Polska, 3 grosze, 1831 KG

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 3 grosze, 1831 KG

Polska, 3 grosze, 1831 KG

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:02:40
312308
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 3 grosze, 1831 KG, Warszawa, łapy Orła proste, z kropką po POLS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Kop. 2745 (R), Plage 282

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 493

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  105 zł
13)  80 zł
14)  75 zł
15)  70 zł
16)  65 zł