Polska, szeląg, 1593
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1593
Cena wylicytowana: 22 zł
312383
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, szeląg, 1593, Ryga, końcówka legendy awersu PO D LI |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna na monecie |
Kop. 8116, K.-G. 1 |
Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 118
1) 22 zł
2) 20 zł
min |