Polska, grosz, 1539

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:43:40
309299
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Elbląg, końcówka napisu na awersie PRVS, starszy typ Orła z mieczem trzymanym z prawej strony, ogonek trójliścia skierowany w lewo
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Pfau 131, PN2-Dut. 140, Slg. Marienburg , CNCE 182

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 760

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  460 zł
4)  380 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  105 zł