Polska, półgrosz koronny, po 1479 roku

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:40:40
311268
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), półgrosz koronny, po 1479 roku, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA KAZIMIRI, Rw: Korona, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.86 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.18.2, Kop. 384

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 348

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  42 zł
5)  28 zł
6)  24 zł
7)  18 zł