Polska, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:39:40
140668
Opis: Polska - Wielkopolska, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach litery O-D-D-O, pseudolegenda, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, z boków po kulce, pseudolegenda
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 mm, 0.77 g, gięty, połamany, bardzo charakterystyczne liternictwo spotykane tylko na monetach znajdywanych w Wielkopolsce i okolicach

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł