Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:38:20
311190
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie pierścień, pseudolegenda, Rw: Kaplica, wewnątrz poziome belki i kulka, z boków po kulce, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.3 mm, 1.12 g, lekko gięty, bity tymi samymi stemplami co moneta ze skarbu Budzistowo II i Koszalin – Umgebund II
Literatura: Inventar II 16.B:32, 118:2

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 200

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  125 zł
7)  120 zł