Słowianie, jednostronne naśladownictwo denara typu Small Cross, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:37:40
185886
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, jednostronne naśladownictwo denara typu Small Cross, X/XI w., Krzyż, wokół pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 0.90 g, gięty, bardzo podbny do egzemplarza znanego ze skarbu z Łupawy
Literatura: Inventar II 136:700 (podobne)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  85 zł