Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w.
Zakończenie: 12-11-2020 20:34:40
311191
Opis: | Niemcy - Saksonia, naśladownictwo denara typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach litery, legenda, Rw: kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, legenda |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.6 mm, 1.60 g, gięty, pęknięty |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 100