Cesarstwo Rzymskie, follis, 310

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:29:20
311917
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeria Waleria (córka Dioklecjana, żona Galeriusza) 308–311, follis, 310, Heraclea, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, GAL VALERIA AVG, Rw: Wenus stojąca na wprost, trzymająca w dłoni jabłko i unosząca suknię, VENERI VICTRICI, w odcinku HTB, w lewym polu gwiazda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 6.48 g, patyna
Literatura: RIC 50

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  60 zł