Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 274

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:24:20
312436
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270–275, antoninian bilonowy, 274, Ticinum, Aw: Popiersie w koronie radialnej w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Sol kroczący w lewo, prawa dłoń wyciągnięta ku górze, w lewej glob, z obu stron jeńcy, ORIENS AVG, w odcinku SXXT, w lewym polu gwiazdka
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 3.72 g, miejscowe srebrzenie, patyna, ładnie zachowany
Literatura: RIC 151, C. 153

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 131

1)  50 zł
2)  48 zł