Cesarstwo Rzymskie, as

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Cesarstwo Rzymskie, as

Cesarstwo Rzymskie, as

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:19:40
311907
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna II Młodsza 147–176 (córka Antoninusa Piusa, żona Marka Aureliusza), as, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINA AVGVSTA, Rw: Diana stojąca w lewo, trzymająca łuk i strzałę, po bokach S - C
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.4 mm, 11.65 g, ciemna patyna, korozja na monecie
Literatura: RIC 1405b, C. 209

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 105

1)  75 zł