Grecja i posthellenistyczne, brąz

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:14:00
311876
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Antigonos Gonatas 277–239 pne, brąz, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo, Rw: Pan unoszący trofeum, po prawej A, poniżej monogram
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 7.71 g, czarna patyna
Literatura: SNG Cop. 1209

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  34 zł
4)  30 zł