Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:11:40
311884
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359–336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, poniżej E
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.0 mm, 6.50 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 585

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł