Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 320-300
Zakończenie: 12-11-2020 20:10:20
311863
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 320-300, Aw: Głowa satyra w prawo, Rw: Popiersie pegaza w prawo, wokół ΠΑN |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 16.3 mm, 2.19 g, patyna |
Literatura: | MacDonald 71, Anokhin 112, SNG BM Black Sea 872, SNG Cop. 41 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164