Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji), bez daty

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:08:40
311896
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Remetalkes 131–154, sestercja (48 uncji), bez daty, Aw: Popiersie władcy w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, z przodu trójząb, ΒΑCΙΛΕωC ΡΟΙΜΗΤΑΛΚΟΥ, Rw: MH w wieńcu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.4 mm, 13.94 g, ciemna patyna
Literatura: MacDonald 454/2, RPC III 947, Stanisławski 331

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 183

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  145 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  50 zł