wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Moneta w kulturze wieków średnich, Warszawa 1988

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:03:20
311779
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Moneta w kulturze wieków średnich, Warszawa 1988
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 483 strony + 98 ilustracji formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, lekko przetarta obwoluta, bardzo ładnie zachowany, klasyczny podręcznik numizmatyki średniowiecznej

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 73

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł