wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, W..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:03:00
311680
Opis: wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, Warszawa 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowane opracowanie historii ryngrafu od ich początków po czasy współczesne

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 229

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  135 zł