wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla S..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:02:20
92064
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Warszawa 1993, ISBN 8385057161
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 105 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog 123 medali, monet i pieczęci autorstwa Holzaeussera, w większości ilustrowanych, wraz z dokładnymi opisami i literaturą

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 72

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł