wydawnictwa zagraniczne, Wayne G. Sayles - Ancient Coin Collecting V, The Romaion/Byzantine Culture..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:01:40
311968
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Wayne G. Sayles - Ancient Coin Collecting V, The Romaion/Byzantine Culture, 1998, ISBN 0-87341-637-6, 198 stron, zdjęcia w tekście, oprawa twarda z obwolutą
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana książka - bardzo dobry przewodnik dla kolekcjonerów monet bizantyjskich

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 188

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  36 zł