Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:01:20
311782
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, lekko pognieciona obwoluta

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 92

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł