Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:01:00
92049
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 52

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł