Polska, denar, 1157-1166

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, denar, 1157-1166

Polska, denar, 1157-1166

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:40:20
308951
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173), denar, 1157-1166, Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, po bokach dwa krzyże, ...LEZL...; Rw: Trzej książęta za stołem na wprost
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.4 mm, 0.32 g, patyna
Literatura: Frynas P.8.3 (R), Gum.H. 92, Kop. 57 (R4), Str. 58l, Such. XXI

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 358

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  620 zł
9)  580 zł
10)  560 zł
11)  540 zł
12)  520 zł
13)  470 zł
14)  460 zł
15)  450 zł