Węgry, 6 krajcarów, 1669 KB

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 6 krajcarów, 1669 KB

Węgry, 6 krajcarów, 1669 KB

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:19:20
302751
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1669 KB, Krzemnica
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna, charakterystyczne wygięcie (dla monet bitych z walca)
Literatura: Herinek 1243, Huszár 1450

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 124

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  16 zł