Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1853 R

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:19:00
302747
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX 1846-1878, scudo, 1853 R, Rzym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na awersie
Literatura: Berman 3309, Pagani 394

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 161

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  450 zł