Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastry, AN VII (1707)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:18:40
302746
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XI 1700-1721, 1/2 piastry, AN VII (1707), Rzym, Aw: Herb pod skrzyżowanymi kluczami i tiarą, wokoło napis, Rw: Anioł w promieniach słońca prowadzący dziecko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.86 g, stara patyna
Literatura: Berman 2392

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 151

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  660 zł
5)  640 zł