Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1672

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:18:00
302734
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens X 1670-1676, piastra, 1672, Rzym, Aw: Tarcza herbowa, nad którą tiara oraz klucze, CLEMENS X PONT MAX, Rw: Port w mieście Civitavecchia, VT ABVNDETIS MAGIS, w odcinku data: M DC LXXII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31.18 g, ciemna patyna, rzadka
Literatura: Davenport 4074, Berman 2009, Muntoni 20

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość odsłon: 211

1)  2 300 zł