Szwecja, 1 öre (klipa)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Szwecja, 1 öre (klipa)

Szwecja, 1 öre (klipa)

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:07:00
302676
Opis: Szwecja - Gustaw II Adolf 1611-1632, 1 öre (klipa), data nieczytelna
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 26.27 g, patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 140

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  85 zł
5)  75 zł