Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1885 O

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 22:01:00
302755
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1885 O, Nowy Orlean
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 26.70 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 194

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  170 zł
6)  150 zł
7)  120 zł