Niemcy, 2 franki, 1808 / J

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 2 franki, 1808 / J

Niemcy, 2 franki, 1808 / J

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:59:20
302729
Opis: Niemcy - Westfalia - Hieronim Napoleon 1807-1813, 2 franki, 1808 / J, Paryż lub Kassel
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadka moneta najmłodszego brata cesarza francuskiego Napoleona I Bonaparte, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: AKS 34, KM 29

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 3 300 zł
Cena szacunkowa: 5 500 zł
Ilość odsłon: 189

1)  3 300 zł