Niemcy, talar, 1769

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:58:20
302740
Opis: Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz 1735-1789, talar, 1769, Wertheim, Aw: Popiersie władcy w prawo, poniżej ST, CAROL D G S R I PRIN DE LOEWENST WERTH &, Rw: Tarcza herbowa w kartuszu, z boków lwy, powyżej korona, X EINE FEINE MARCK
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.80 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 2407 B, Schön 25

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 227

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  680 zł
6)  640 zł
7)  620 zł