Niemcy, talar, 1776

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1776

Niemcy, talar, 1776

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:57:00
302738
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Aleksander 1757-1791, talar, 1776, Schwabach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.94 g, patyna
Literatura: Slg. Wilmersdörffer 1097, Davenport 2013

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 424

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł