Niemcy, dwutalar, 1844

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, dwutalar, 1844

Niemcy, dwutalar, 1844

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:56:40
302737
Opis: Niemcy - Badenia-Durlach - Karol Leopold Fryderyk 1830-1852, dwutalar, 1844, Karlsruhe, Aw: Głowa władcy w prawo, LEOPOLD GROSHERZOG VON BADEN, Rw: Pomnik Karola Ludwika Fryderyka, SEINEM VATER CARL FRIDERICH DEM GESEGNETEN MDCCCXXX XIV, w odcinku VII E F M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.03 g, moneta czyszczona, niewielkie uszkodzenia rantu
Literatura: Thun 25, AKS 110, Davenport 525

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 222

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 250 zł