Polska, 5 złotych, 1960

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1960

Polska, 5 złotych, 1960

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:35:40
302886
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 5 złotych, 1960, Warszawa, Rybak
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 220c

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 126

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł