Polska, 5 złotych, 1958

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1958

Polska, 5 złotych, 1958

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:34:40
302927
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 5 złotych, 1958, Warszawa, Rybak, wąska cyfra 8 w dacie
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, niewielkie uszkodzenie obrzeża, ale bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 220a

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 161

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  300 zł