Polska, ort, 1623

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:14:20
302788
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, odmiana z pełną i skróconą datą na rewersie, na awersie końcówka napisu PR
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: rysy na monecie, wybita uszkodzonym stemplem awersu, rzadsza odmiana
Literatura: Shatalin GD23c-4 (R2)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 170

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł