Słowianie, denar, X/XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Słowianie, denar, X/XI w.

Słowianie, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 28-05-2020 21:11:20
302317
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, denar, X/XI w., Aw: nieczytelny wizerunek, Rw: Schematyczna kapliczka
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.3 mm, 0.99 g

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 109

1)  240 zł