Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 28-05-2020 21:08:40
302802
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Fronton świątyni z kolumnami, Rw: Krzyż kawalerski, w dwóch kątach kulki, legenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.4 mm, 1.09 g, gięty |
Literatura: | Dbg 1325, CNP typ I |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 86